Posao

Bookme-montenegro.com je baza hotelskog i privatnog smještaja, izleta i transfera u Crnoj Gori. Portal svojim korisnicima obozbjeđuje mogućnost rezervacije i uplate kreditnom karticom sa instant potvrdom rezervacije. Sve o uslugama koje pruža portal pogledajte na bookme-montenegro.com.

Bookme-montenegro.com je proizvod turističke agencije Cipa Travel d.o.o. i ibookhotel d.o.o. koji je razvijen po principu udruživanja iskustva, znanja i vještina.

MENADŽER PRODAJE

Opis posla:

  • Prezentacija proizvoda i servisa
  • Njegovanje dobrih odnosa sa postojećim klijentima
  • Pronalaženje potencijalnih klijenata
  • Kreiranje i realizacija prodajnih planova
  • Kompletna briga o prodajnom procesu, od ponude do naplate
  • Praćenje tržišta i unapređivanje poslovanja u skladu sa tržišnim kretanjima

Uslovi za kandidate:

  • Više cijenimo realno obrazovanje od stečene diplome, ali očekujemo od kandidata minimu srednju stručnu spremu
  • Posebno vrednujemo prethodno iskustvo na poslovima prodaje
  • Znamo da je za ovaj posao potrebno da je kandidat timski igrač, vješt u komunikaciji i pregovaranju, pouzdan, energičan, ambiciozan, uporan i snalažljiv
  • Očekujemo profesionalno ophođenje sa klijentima i kolegama, visok stepen inicijative i razvijenu kulturu izvještavanja tima o procesu rada
  • Podrazumjevamo da kandidat dobro poznaje rad na računaru (Word, Excel, Internet) i elementarno poznaje engleski jezik

Budućem članu tima nudimo:

  • Odgovornu poziciju
  • Podsticajno okruženje
  • Prijatnu radnu atmosferu
  • Mogućnost profesionalnog razvoja
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Aktivno učešće u razvoju firme i promociji imidža firme

Ohrabrujemo sve zainteresovane kandidate da posjete bookme-montenegro.com i informišu se o proizvodima i uslugama portala.

Napomena: Biće kontaktirani samo kandidati koji su odabrani za razgovor.

KONKURIŠITE!

e-mail: info@bookme-montenegro.com
mob: +382 67 613 079

Kreiraj nalog

Nakon obavljene registracije, moći ćete prijaviti vaš smještaj na bookme-montenegro.com.

Nakon prijave, moći ćete registrovati vaš smještaj bookme-montenegro.com.